-09125452330 بیات-09121869250 مهدوی
tnarmansazeh@gmail.com

کف سازی در غرفه سازی های نمایشگاهی چگونه انجام می شود؟

یکی از مواردی که می تواند کمک بسیاری به زیبا و جذاب شدن غرفه ی شما بکند کف سازی آن است. تمامی مراحل کف سازی باید زمانی که در حال غرفه سازی هستید در نظر گرفته شود. با ما همراه باشی تا در پایان این مطلب بدانید چگونه کف سازی انجام دهید که باعث جذب مخاطب و زیبایی غرفه تان شوید.

در صورتی که برای غرفه سازی، کف سازی درست و مناسبی انجام دهید کمک بزرگی به متمایز بودن غرفه خود نسبت به سایر غرفه ها می کنید. کف سازی مناسب باعث می شود که فضایی از سطح هموار سالن نمایشگاه برای فضای غرفه شما ایجاد شود و با این کار چشم انداز برند و کسب و کارتان بیشتر می شود و هم چنین باعث جلب توجه بازدیدکنندگان و در نهایت جذب مشتری می گردد.

برای اینکه تمام غرفه نمایشگاهی خود را کف سازی یکپارچه انجام دهید کار سخت و زمان بری پیش رو دارید. در سال های گذشته با استفاده از روش های سنتی مثل چوب، یونولیت فشرده و پالت های پلاستیکی اقدام به کف سازی یکپارچه در غرفه سازی می کردند. در روش های سنتی همیشه با مشکلاتی مثل ایجاد سطوح ناهم سطح مواجه می شوید.

اگر از این روش برای کف سازی استفاده کنید به این دلیل که کف منطبق بر محیط غرفه شما ساخته می شود دیگر نمی توانید از این کف ها در جاهای دیگر استفاده کنید چون زمانی که نمایشگاه تمام می شود کف سازی را به صورت کامل خراب می کنند. یکی از معایب دیگر روش های سنتی این است که به زمان زیادی نیاز دارد و ساخت آن در غرفه سازی بسیار مشکل است. برای انجام غرفه سازی روی لینک http://booth.tnarman.com/ کلیک کنید.

در غرفه سازی های به روز برای کف سازی از اسپیس فریم ها استفاده می کنند که خیلی هم مورد استقبال قرار گرفته است. در این روش فریم هایی که از قبل به شکل مکعب ساخته شده اند برای کف سازی مورد استفاده قرار می گیرند. برای این روش مکعب ها را در غرفه سازی کنار هم قرار داده و کف سازی یکپارچه ای را به شما تحویل می دهند.

سازه های نمایشگاهی که از قبل آماده و ساخته شده اند پایه های قابل تنظیمی دارند و با اجرای سریع و ایجاد سطح های هموار و زیبا یک غرفه ی نمایشگاهی فوق العاده را برای شما ایجاد می کنند. سازه های از پیش ساخته شده را با عنوان کف کاذب هم می شناسند و در رنگ ها و اندازه های مختلفی وجود دارند. با توجه به مدل غرفه سازی می توانید طرح و رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و در پایان یک سطح هموار و بسیار زیبا داشته باشید. زمانی که از کف های کاذب استفاده می کنید علاوه بر اینکه رنگ های مختلفی را می توانید انتخاب کنید، از متریال های مختلفی مثل پارکت، موکت و شیشه نیز می توانید بهره ببرید. یکی از ویژگی های خیلی خوب کف کاذب این است که میتوانید تمام سیم کشی ها و اتصالات را از طریق کف انجام دهید و اگر نیازی به تغییرات داشتید فقط کافی است قطعه کف مورد نظر را جا به جا کنید. چه عناصری در غرفه سازی موثر هستند؟

یک سری متریال های مخصوصی نیز وجود دارند که برای غرفه سازی های خلاقانه می توان از آن ها استفاده کرد. مثلا می توانید از چیزهایی مثل چمن مصنوعی، فرش یا شیشه برای پوشش کف غرفه استفاده کنید تا یک غرفه ی جذاب داشته باشید. در برخی موارد خاص از پالت های بلک لایت و یا پالت های آکواریومی نیز برای کف استفاده می شود.

برای انتخاب متریالی که می خواهید در کف غرفه سازی استفاده کنید باید دقت لازم را داشته باشید. اگر قرار است دستگاه های سنگینی را در غرفه به نمایش درآورید باید از محکم بودن کف غرفه اطمینان حاصل کنید تا امنیت بازدیدکنندگان در خطر نباشد.

 

دسته ها: حتما بخوانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.