-09125452330 بیات-09121869250 مهدوی
tnarmansazeh@gmail.com

مهم ترین موارد در غرفه سازی

مهم ترین موارد در غرفه سازی

غرفه سازی برای یک نمایشگاه برای کسای به این کارها علاقه دارند بسیار جذاب و در عین حال پر دغدغه است. برای ساخت یک غرفه ی موفق باید سلیقه ی اکثریت مردم را در نظر گرفت تا مردم بیشتری به دیدن غرفه شما مشتاق شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با مهم ترین مواردی که باید در غرفه سازی حواستان به آن باشد آشنا کنیم.

اگر قصد شرکت در یک نمایشگاه را دارید حال چه نمایشگاه داخلی باشد و چه نمایشگاه خارجی اصلی ترین موضوعی که باید برای مشتاق کردن بیشتر بازدیدکنندگان به غرفه ی خود رعایت کنید این است که توجه ویژه ای به طراحی و غرفه سازی داشته باشید. موضوعات دیگری نیز هستند که با رعایت آن ها و استفاده از چیزهای خلاقانه به راحتی می‌توانید باعث جذب بیشتر مشتری شود.

توجه به زیبایی، طراحی خلاقانه و متفاوت غرفه، مناسب بودن اندازه غرفه و استفاده ی بهینه از فضاهای موجود از جمله مواردی هستند که در غرفه سازی از اهمیت ویژه ای برخوردارند که با توجه به کاربرد غرفه باید رعایت شوند. این موارد جزو مهم ترین چیزهایی است که حتماً باید در همه ی غرفه ها رعایت شود اما موارد دیگری نیز وجود دارد که اگر رعایت شود به موفق بودن غرفه ی شما کمک می‌کند. در ادامه هر کدام از این موارد را جداگانه بررسی خواهیم کرد تا کسانی که به کار غرفه سازی مشغول هستند راحت تر بتوانند یک غرفه ی پر بازدید را بسازند.

 

توجه کردن به زیبایی و دکوراسیون داخلی غرفه

برای اینکه یک غرفه ی بسیار زیبا و اصولی در نمایشگاه های داخلی یا خارجی داشته باشید باید از یک طراح دکوراسیون حرفه ای استفاده کنید چون همانطور که گفتیم مهم ترین عامل مشتاق کردن بازدیدکنندگان به دیدن غرفه ی شما زیبایی غرفه است. در صورت استفاده از یک طراح موفق شما دارای یک غرفه ی جذاب و پر بازدید می‌شوید. زیبایی غرفه چیزی نیست که دقیقاً طبق نظر و سلیقه شما باشد. در این مورد شما فقط نظرتان را به طراح می‌گویید و طراح شروع به ساخت غرفه با توجه به تجربیات خود می‌کند.

 

 

 

توجه داشته باشید شما نباید در کار غرفه سازی طراح دخالت مستقیم کنید و باید اجازه دهید طراح طبق اصول و سلیقه و تجربه ی خود کار را پیش ببرد. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می‌کند متفاوت بودن غرفه از سایر غرفه های موجود در نمایشگاه است. اگر در این کار از ایده ها و نظرات سایر غرفه داران استفاده کنید به رقیبان خود ضربه می‌زنید اما باید بدانید غرفه ی خودتان نیز به یک غرفه ی بدون بازدید و نا موفق تبدیل می‌شود. بنابراین در کار غرفه سازی باید خلاقیت داشته باشید.

 

چه چیزهایی در غرفه سازی کاربردی تر و موثرتر است؟

 

توجه به اندازه غرفه و استفاده بهینه از فضا

یکی از مواردی که نقش بسیار پر رنگی در زیبایی غرفه و هم چنین بهینه بودن فضای آن دارد طراحی درست ابعاد یک غرفه است. هرچه ابعاد غرفه و فضای کاری شما بزرگتر باشد هم در طراحی و ساخت غرفه می‌توانید راحت تر عمل کنید و هم فضای بسیار بهتری را برای جذب مشتری در اختیار خواهید داشت. این موارد بسیار برای کسب و کار شما مفید است. حال اگر شرایط جوری است که باید فضای غرفه ی شما محدود و کوچک باشد نگران نباشید چون با یک مدیریت درست و طراحی مناسب می‌توانید علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری غرفه، فضاهای مد نظرتان را نیز داشته باشید.

 

توجه به نکات ضروری

یکی از مواردی که باید آن را رعایت کنید این است که قبل از شروع به ساخت غرفه باید مشخص کنید به چه بخش هایی نیاز دارید و می‌خواهید فضای داخلی غرفه تان به چه صورت باشد. باید تمام جزئیات را کامل به طراح غرفه بگویید تا راحت بتواند کار غرفه سازی را انجام دهد. ممکن است چیزی که به نظر شما مهم نیست موضوع خیلی مهمی باشد پس حتماً همه ی موارد را با جزئیات در اختیار طراح خود قرار دهید.

 

دسته ها: حتما بخوانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت