-09125452330 بیات-09121869250 مهدوی
tnarmansazeh@gmail.com

برای غرفه سازی در نمایشگاه ها چه قوانینی وجود دارد؟ (بخش دوم)

 

برای منصرف شدن از غرفه سازی در یک نمایشگاه باید 45 روز قبل از شروع نمایشگاه درخواست بدهید. در صورتی که کمتر از 45 روز به شروع نمایشگاه مانده باشد به هیچ عنوان انصراف شما را قبول نمی‌کنند و اگر از غرفه ای که به شما اختصاص داده‌اند استفاده نکنید مبلغ واریزی شما بازگردانده نمی‌شود و حتی برگزارکننده می تواند غرفه را به صورت رایگان یا در قبال دریافت مبلغی به شخص دیگری واگذار کند تا ظاهر نمایشگاه خراب نشود.

 به همین دلیل همیشه برگزارکننده از کسانی که قصد شرکت در نمایشگاه و غرفه سازی در آن را دارند درخواست می‌کند قبل از ثبت نام همه ی شرایط و جوانب را در نظر بگیرند و بعد از اطمینان حاصل کردن از امکانات و توانایی‌های خود تصمیم قطعی را برای شرکت در نمایشگاه بگیرند تا از رخ دادن مشکلات احتمالی در روزهای نزدیک به شروع نمایشگاه جلوگیری شود. یکی از نکاتی که باید بدانید این است که برای غرفه سازی به هیچ عنوان نمی‌توانید در کمتر از 45 روز به آغاز نمایشگاه فضا را کاهش دهید.

 

حفاظت و امنیت غرفه ها در نمایشگاه

برای حفظ امنیت نمایشگاه و غرفه های موجود در آن شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران طبق قوانینی مقرر کرده است برگزارکننده باید یک نسخه فرم حراست که به مسائل امنیتی و حفاظتی مربوط است در اختیار شرکت کنندگانی که قصد غرفه سازی در نمایشگاه را دارند قرار دهد. شرکت کنندگان فقط زمانی می‌توانند کارت های شناسایی خود را تحویل بگیرند که این فرم را به ستاد برگزاری نمایشگاه تحویل دهند.

 

درباره ی غرفه سازی نمایشگاهی بیشتر بدانید!

 

 

یکی از نکاتی که اگر قصد غرفه سازی در نمایشگاه را دارید باید بدانید این است که در ساعاتی که نمایشگاه باز است مسئولیت مراقبت و محافظت از غرفه و وسایلی که در آن وجود دارد تماماً بر عهده ی خودتان است. بعد از تمام شدن ساعت کاری نمایشگاه سالن ها را خالی می‌کنند و سپس درب های ورودی پلمب می‌شوند و پس از آن مسئولیت مراقبت از غرفه ها برعهده ی نیروهای حراست و انتظامات نمایشگاه می‌باشد به همین دلیل هر روز قبل از اینکه درب های نمایشگاه را باز کنند باید در نمایشگاه حضور پیدا کنید در غیر این صورت مسئولیت عواقب حضور نداشتنتان بر عهده ی خودتان است.

باید بدانید در غرفه سازی نباید از مواد آتش زا استفاده کنید هم چنین نگهداری این مواد در غرفه و کارتن های خالی به خصوص در پشت پانل ها ممنوع است.

داشتن بیمه آتش سوزی برای تمامی کسانی که در نمایشگاه شرکت می‌کنند و در آن غرفه سازی انجام می‌دهند ضروری است که این بیمه توسط برگذار کننده انجام می‌شود و هزینه ی آن نیز از شرکت کنندگان دریافت می‌گردد. بیمه های دیگری نیز وجود دارند که داشتن آن ها اختیاری است اما پیشنهاد ما به غرفه داران این است که این بیمه ها را نیز داشته باشند تا از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری شود.

همانطور که گفتیم مسئولیت حفاظت وسایلی که در غرفه است در زمان باز بودن نمایشگاه به عهده ی صاحبان غرفه می‌باشد. حال اگر وسیله ای از داخل غرفه گم شود یا حادثه ای در غرفه رخ دهد باید به سرعت به مدیر سالن و نگهبان اطلاع داده شود تا صورت جلسه ای در حضور نماینده حراست نوشته شود.

اگر می‌خواهید برای نمایش وسایل سبکی که گران قیمت هستند و از ارزش زیادی برخوردارند در نمایشگاه شرکت کنید و کار غرفه سازی را انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم زمانی که نمایشگاه برپا شد در پایان هر روز این وسایل را با خود از نمایشگاه خارج کنید و روز بعد مجدداً به نمایشگاه بیاورید. در زمانی که همه مشغول غرفه سازی هستند و هنوز نمایشگاه افتتاح نشده برای خارج کردن هر وسیله ای از نمایشگاه به برگه ی خروجی که توسط مدیر سالن صادر می‌شود نیاز دارید.

دسته ها: حتما بخوانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت