-09125452330 بیات-09121869250 مهدوی
tnarmansazeh@gmail.com

غرفه سازی نمایشگاهی چه تأثیری در پیشرفت کسب و کار دارد؟

 

برای اینکه کسی جذب محصول شما شود و به خرید آن تمایل پیدا کند باید با یک دکوراسیون زیبا و جذاب محصول را به نمایش عموم درآورید تا کسانی که با این دکوراسیون شیک رو به رو می‌شوند به سمت محصول شما کشیده شوند. برای این کار اکثر شرکت ها و کسب و کارهای مختلف در نمایشگاه ها شرکت می‌کنند و با یک سری طراحی های خاص کار غرفه سازی خود را انجام می‌دهند.

معمولاً شرکت هایی که علاقه زیادی به پیشرفت و کنار زدن رقبا دارند به طور جدی تری طراحی غرفه سازی را انجام می‌دهند تا افراد بیشتری جذب غرفه ی آن ها در نمایشگاه شوند. این کار تأثیر خیلی زیادی روی پیشرفت شرکت ها و کسب و کارها می‌گذارد به همین دلیل می‌خواهیم در این مطلب توضیحات بیشتری را در این مورد در اختیارتان بگذاریم.

یکی از تأثیرگذارترین کارهایی که امروزه کمپانی های تجاری برای پیشرفت، افزایش فروش و معروفیت انجام می‌دهند شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی مختلف است که همه ی آن ها سعی می‌کنند بهترین غرفه سازی را انجام دهند تا پیشرفت بیشتری در کارشان داشته باشند. همانطور که گفتیم میزان پیشرفت در نمایشگاه ها بستگی زیادی به نوع غرفه سازی دارد. یعنی غرفه سازی، شرکت در نمایشگاه، نحوه ی ارائه ی محصول در فضای نمایشگاه های داخلی و بین المللی تأثیر خیلی زیادی در میزان جذب مشتری  دارد.

به همین علت است که همه ی کمپانی ها و شرکت هایی که در کار خود موفق هستند قبل از شرکت در نمایشگاه از قبل برای آن برنامه ریزی دقیقی انجام می‌دهند. اگر اولین بار است که می‌خواهید در یک نمایشگاه شرکت کنید بهترین راه برای شما این است که از تجربیات کسانی که در کار غرفه سازی و نمایشگاهی هستند استفاده کنید و از آن ها کمک بگیرید تا درصد موفقیت شما در نمایشگاه بالا برود.

 

 

غرفه سازی در فروش محصولات و خدمات چه تأثیری دارد؟

احتمالاً در فضای کسب و کار خود زیاد با کلمه ی غرفه سازی برخورد داشته اید اما شاید هیچوقت به این فکر نکرده اید که غرفه سازی چقدر می‌تواند در کسب و کارتان تأثیر مثبت داشته باشد. به عبارتی غرفه سازی یک تصویر کیفی و فنی از حرفه و کسب و کار شما به نمایش درمی آورد و یک پیام درباره ی بازاریابی و فروش به مخاطبان می‌رساند. این کار برای بازاریابی بسیار مناسب است چون مشتریان بدون هیچ گونه واسطه و به صورت مستقیم کالا را می‌بینند و با واقعیت آن آشنا می‌شوند.

 

مهم ترین موارد در غرفه سازی

 

در چنین حالتی حس صمیمیت و صداقت بین مشتری و صاحب کسب و کار بیشتر می‌شود و همین امر باعث می‌شود مشتری از نظر کیفیت کالا اعتماد بیشتری به شما داشته باشد. بنابراین یکی از مهم ترین چیزهایی که با شرکت در نمایشگاه و غرفه سازی مناسب نصیبتان می‌شود جلب اعتماد مشتریان است. حال در همین بین اگر غرفه سازی شما طراحی خلاقانه و شیکی داشته باشد باعث ایجاد روابط بهتر و صمیمی تر بین شرکت و مشتری می‌شود.

 

چه مواردی در یک غرفه سازی مناسب تاثیرگذار هستند؟

همانطور که بالاتر گفتیم طراحی خلاقانه ی غرفه و صنعت غرفه سازی تأثیر زیادی در جذب مشتری دارد اما باید بدانید غرفه ای که شما می‌خواهید در نمایشگاه داشته باشید باید با نوع محصولی که ارائه می‌کنید تناسب داشته باشد.

شرکت در نمایشگاه و داشتن غرفه در آنجا مثل یک اثر انگشت از شرکت شماست که باعث می‌شود در ذهن مخاطب بمانید و تأثیر مثبتی روی ذهن او داشته باشید. بنابراین توجه داشته باشید که غرفه سازی شما باید با نوع نمایشگاهی که در آن شرکت کرده اید و محصولی که قرار است ارائه دهید متناسب باشد تا تأثیر لازم را روی ذهن مشتری بگذارد.

دسته ها: حتما بخوانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت