-09125452330 بیات-09121869250 مهدوی
tnarmansazeh@gmail.com

برای غرفه سازی و طراحی آنها از چه ایده های کاربردی استفاده کنیم؟

 

همان طور که می دانید هر ساله در همه ی نقاط جهان نمایشگاه های گوناگونی با موضوع های مختلف برگزار می شود و همین طور شرکت های گوناگونی با توجه به اهداف خود در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. تقریبا اهداف شرکت ها در حضور در نمایشگاه ها معمولا این است که خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل به بازدیدکنندگان معرفی کنند.

برای اینکه بتوانند شرکت ها به هدف خود برسند بایستی غرفه سازی خوبی داشته باشنمد تا محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان به نحو احسنت ارائه دهند. برای اینکه غرفه ای مناسب داشته باشید باید به طراحی غرفه سازی بسیار توجه کنید و با بکارگیری ایده های مناسب آن را منحصر به فرد کنید.

همانطور که ممکن است خیلی از شما ها بدانید فضای نمایشگاه ها حالت رغابتی دارد و به همین خاطر بایستی غرفه سازی به نحو احسنت انجام شود و ایده های کاربردی در آن بکار رود. زیرا غرفه منحصر به فرد موجب می شود که افرادی زیادی را به خود جدب کنند و شکت ها را به هدف اشان می رسانند.

در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین ایده های موجود در زمینه ی طراحی غرفه سازی آشنا کنیم تا بتوانید با کمک آنها غرفه ای منحصر به فرد داشته باشید.

 

طراحی غرفه سازی

جالب است بدانید که نمایشگاه های تجاری جزو بهترین مکان ها به منظور معرفی و نمایش محصولات و خدمات شرکت ها محسوب می شود و شرکت ها با حضور در آنها و ایجاد غرفه می توانند محصولات خود را به بازیدکنندگان ارائه دهند و همچنین می توانند با شرکت های گوناگون تعامل ایجاد کنند.

به همین خاطر شرکت های زیادی برای حضور در این نمایشگاه ها غرفه اجاره می کنند و آماده ی غرفه سازی می شوند. بنابراین اگر قرار است در این نمایشگاه ها حضور پیدا کنید بایستی غرفه سازی منحصر به فردی داشته باشید.

زیرا رقابت در این نمایشگاه ها زیاد است و ایده ی غرفه سازی باید خاص باشد بنابراین اهمیت طراحی و غرفه سازی در این نمایشگاه ها زیاد است.

به کار گیری ایده ای منحصر به فرد در غرفه سازی موجب می شود که غرفه ی شما نسبت به سایر غرفه ها متمایز باشد و بازدید کنندگان بیشتری را به خود جدب می کند. در ادامهانواعمختلف ایده ها را برای شما شرح خواهیم داد.

 

 

طراحی غرفه سازی مدرن

 

کف سازی خلاقانه و مدرن در  طراحی غرفه سازی

یکی از ایده های طراحی غرفه ها این است که از کف سازی های خلاقانه ی مدرن استفاده شود. این ایده می تواند برای غرفه های کوچک فایده ی زیادی داشته باشد. زیرا توجه داشته باشید که استفاده از استند ها و قفسه ها درغرفه های کوچک موجب ایجاد مشکل در رفت و آمد می شود. به همین خاطر استفاده از کف سازی های خلاقانه موجب می شود که بازدید کننذگان به تماشای غرفه ی شما جذب شوند.

 

استفاده نکردن از تصاویر ثابت در غرفه ها

سعی کنید تا جای ممکن در غرفه سازی خود از تصاویر ثابت استفاده نکنید و تنها عکس ثابتی که بایستی در غرفه ی شما باشد عکس لوگوی شرکت است. بنابراینتوجه داشته باشید هیچ تصویر ثابتی در غرفه ی خود نصب نکنید و برای به نمایش گداشتن محصولات و خدمات خود از کاتولوگ ها یا مانیتوری برای به نمایش گذاشتن آنها استفاده کنید.

 

استفاده مفید از فضاهای پر و خالی به منظور طراحی غرفه سازی

یکی دیگر از ایده های موجود که در غرفه سازی ماثر است این است که می توان از فضاهای خالی و پر به درستی استفاده کرد. با این کار شما می توانید غرفه ی خود را متفاوت تر کنید و برای بازدید کنندگان حس کنجکاوی ایجاد کنید. بنابراین با این وجود شما می توانید با محدود کردن دید بازدیدکنندگان در آنها حس کنجکاوی ایجاد کنید و آنها را به داخل غرفه ی خود جذب کنید.

 

دسته ها: حتما بخوانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت